JUŻ BYŁO - RELACJE

 • DZIEŃ MATKI KROSNOWICE..

  W piątek 19 maja w sali Podhalanka w Krosnowicach odbył się przepiękny koncert z okazji Dnia Matki zorganizowany przez Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji Gminy Kłodzko.. czytaj więcej..

 • WARSZTATY W ZAGRODZIE EDUKACYJNEJ..

  W dniu 17 maja grupa liderów, przedstawicieli Gminy Kłodzko brała udział w warsztatach zorganizowanych w Zagrodzie Edukacyjnej "Ostoja Nad Młynówką" we wsi Mościsko.. czytaj więcej..

 • KIERMASZ WIELKANOCNY..

  Baranki, zajączki, jajka, figurki - to wszystko można było nabyć w holu Urzędu Gminy Kłodzko, gdzie w poniedziałek 10 kwietnia zorganizowano kiermasz wielkanocny.. czytaj więcej..

 • WARSZTATY WIELKANOCNE..

  W dniach 3-8 kwietnia Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji Gminy Kłodzko zorganizował w 16 świetlicach wiejskich na terenie naszej gminy „wielkanocne warsztaty”.. czytaj więcej..

 • PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ

  W piątek 31 marca 2017 roku w Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji odbył się finał Przeglądu Twórczości Artystycznej.. czytaj więcej..

 • FERIE ZIMOWE 2017

  Dzieci z województwa dolnośląskiego jako ostatnie zakończyły ferie zimowe. Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji Gminy Kłodzko przez dwa tygodnie zapewnił ciekawe zajęcia w świetlicach wiejskich na terenie naszej gminy.. czytaj więcej..

 • KONKURS RECYTATORSKI "PEGAZIK"

  W dniu 8 lutego br. w Ołdrzychowicach Kłodzkich - siedzibie Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji Gminy Kłodzko odbył się II etap Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK. Udział w konkursie wzięli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum z terenu Gminy Kłodzko.. czytaj więcej..

 • CZARNOKSIĘŻNIK Z KRAINY OZ

  2 lutego br. na zaproszenia Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Kłodzko dzieci z Przedszkola Gminnego oraz Szkoły Podstawowej w Jaszkowej Dolnej obejrzeli przedstawienie artystyczne pt. "Czarnoksiężnik z krainy Oz".. czytaj więcej..

 • KOZIOŁEK NIEMATOŁEK

  2 lutego br. podczas wędrówki do Pacanowa Koziołek Niematołek zawitał do sali "Podhalanka" w Krosnowicach, aby podzielić się z dziećmi swoimi przygodami.. czytaj więcej..

 • WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W GMINIE KŁODZKO

  To niesamowite! Deklarowana kwota tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na chwilę obecną przekracza 62 miliony złotych!! Ostateczną sumę poznamy 8 marca, do tego czasu na konto WOŚP wpłyną wszystkie pieniądze. Już dziś możemy się pochwalić rekordem, który padł w naszej gminie. Sztab Ołdrzychowice Kłodzkie podliczył datki, które osiągnęły 18 067,49 zł oraz 19,58 euro.. czytaj więcej..