WAKACJE 2020
Najbliższe imprezy na terenie Gminy Kłodzko
POLECAMY
REALIZOWANE PROJEKTY
WYNAJEM ŚWIETLIC
COVID-19

Procedury i zarządzenia związane z COVID- 19 znajdą Państwo w linku poniżej.

https://www.kultura.gmina.klodzko.pl/zarzadzenia-dyrektora-w-zwiazku-z-covid-19.html

TURYSTYKA WIEJSKA

JUŻ BYŁO - RELACJE

 • DZIEŃ MAMY..

  "Dnie urocze, piękne, młode, w drodze życia napotkamy, ale jednym z najpiękniejszych, będzie Dzień Mamy".. czytaj więcej..

 • BAMBIFEST..

  Wramach polsk-czeskiego projektu w dniu 24 maja pojechaliśmy do Nachodu na imprezę zorganizowaną z okazji dnia dziecka.. czytaj więcej..

 • XXI SPOTKANIA TRADYCJI WIELKANOCNYCH..

  Już po raz kolejny braliśmy udział w współorganizacji XXI Spotkań Tradycji Wielkanocnych Ziemi Kłodzkiej. Na pełną relację wraz z fotorelacją zapraszamy - kliknij tutaj. Film o imprezie możesz zobaczyć - klikając tutaj.

 • 8 MARCA - DZIEŃ KOBIET..

  Wierszem Wisławy Szymborskiej Portret kobiecy, 10 marca powitano wszystkich Gości na koncercie zorganizowanym z okazji Dnia Kobiet. Nieprzypadkowa była również data koncertu bowiem 10 marca obchodzimy Dzień Mężczyzny.. czytaj więcej..

 • WIELKANOC TUŻ TUŻ..

  Wspólnie z Młodzieżową Radą Gminy zorganizowaliśmy malowanie ogromnego wielkanocnego jaja. Zabawa odbyła się w świetlicy wiejskiej w Szalejowie Górnym. Dzieci i młodzież wspaniale się przy tym bawili. Zobacz relację zdjęciową.

 • BIESIADA KGW..

  10 lutego, w Krosnowicach już po raz 20 odbyła się Biesiada Kół Gospodyń Wiejskich. Uczestnikami spotkania były Koła Gospodyń z terenu gminy Kłodzko jak również osoby wspierające codzienną pracę członkiń KGW.. czytaj więcej..

 • ZABAWA KARNAWAŁOWA DLA DZIECI..

  W OKSiRGK zorganizowaliśmy dla dzieci wspaniałą zabawę karnawałową, podczas której były tańce, konkursy z nagrodami, warsztaty plastyczne, dzieci mogły zrobić sobie brokatowe tatuaże oraz wiele innych atrakcji.

 • KOLĘDOWANIE WOJCIECHOWICE ORAZ WOJBÓRZ..

  Czas świąteczny zagościł również w miejscowościach Wojciechowice i Wojbórz. W tych sołectwach można było usłyszeć zespoły śpiewacze działające na terenie gminy Kłodzko oraz kłodzki chór Concerto Glacensis. Zobacz relację zdjęciową..

 • KOLĘDOWANIE OŁDRZYCHOWICE..

  W niedzielę, 7 stycznia , w naszym kościele odbyło sie drugie kolędowanie Gminy Kłodzko. W tym roku wystąpiły chóry parafialne i schole kościelne.. czytaj więcej..

 • XII FESTIWAL PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH..

  11 listopada dla nas Polaków, to wyjątkowy dzień – Narodowe Święto Niepodległości. 1918 roku po 123 latach zaborów, granice naszego państwa znów zaczęły widnieć na mapie świata. W tym dniu miasta, gminy, szkoły oraz inne instytucje organizują wyjątkowe marsze, przedstawienia, koncerty. Tak też było w Gminie Kłodzko.. czytaj więcej..