WYNAJEM ŚWIETLIC

ŚWIETLICE ⁄ WYNAJEM ŚWIETLIC

OKSiRGK w swoich zasobach ma 30 świetlic wiejskich, które za opłatą wynajmuje na różnego typu okazje okolicznościowe (wesela, urodziny, chrzciny, komunie, stypy itp.)

W siedzibie OKSIRGK posiadamy do wynajęcia również bazę noclegową (3 pokoje - 16 miejsc noclegowych, wyposażona kuchnia, łazienka, toaleta)

Cennik wynajmu znajdziesz w zakładce ZARZĄDZENIA OKSIRGK, więcej o noclegach znajdziesz w zakładce BAZA NOCLEGOWA.

6 Kroków jakie musi poczynić osoba chcąca wynająć świetlicę:

KROK 1. Należy wybrać lokalizację świetlicy.

KROK 2. Zadzwonić do sekretariatu OKSiRGK pod nr tel. 74/8689242 dowiedzieć się o wolny termin i zarezerwować salę.

KROK 3. Przyjechać osobiście i wypełnić w siedzibie OKSiRGK Ołdrzychowice Kłodzkie, ul. Kłodzka 20 - UMOWĘ NAJMU (umowa dostępna jest w sekretariacie OKSiRGK) oraz PODANIE O WYNAJEM SALI.

KROK 4. Zapłacić za wynajem sali w/g ustalonego cennika.

KROK 5. Skontaktować się z panem/panią świetlicowym/świetlicową w sprawie dogodnego terminu na przekazanie kluczy do świetlicy i zdanie ich po posprzątaniu sali.

KROK 6. Jeżeli nie nastąpiło zniszczenie mienia należy odebrać w siedzibie OKSiRGK zapłaconą kaucję.

OKSiRGK zachęca również do korzystania z boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Krosnowicach oraz z boiska sportowego przy Szkole Podstawowej w Jaszkowej Dolnej. Cennik oraz zasady wynajmu boisk znajdą Państwo w zakładce "ZARZĄDZENIA".

W Jaszkowej Dolnej proponujemy wynajem kręgielni - rezerwacja kręgielni tel. 785954094 lub 723624230; kręgielnia facebook