ZABAWA KARNAWAŁOWA DLA DZIECI 2017

JUŻ BYŁO - RELACJE ⁄ ZABAWA KARNAWAŁOWA DLA DZIECI 2017

Piątek 13. w Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji Gminy Kłodzko nie obfitował w przysłowiowego pecha, a w wyśmienitą zabawę. Tego dnia pracownicy OKSiRGK zorganizowali w Ołdrzychowicach Kłodzkich zabawę karnawałową dla dzieci.

Według Oscara Wilde’a prawdziwą twarz człowieka możemy poznać wówczas, gdy założy on maskę. Tego popołudnia, na naszym balu dominowały przebrania księżniczek, rycerzy, policjantów, smoków, strażaków i wielu innych postaci bajkowych. Dla najmłodszych i ich rodziców przygotowano wiele atrakcji. Głośna, skoczna muzyka, zabawy, animacje taneczne, konkursy królowały tego popołudnia na naszej sali. Pani Ania, nasza instruktorka tańca nie pozwalała na złapanie oddechu. Na scenie czekały kolejne atrakcje: malowanie twarzy i fotobudka. Był także kącik artystyczny, przy którym uczestnicy wykonywali maski karnawałowe. Dobrej zabawy wraz z myszkami  Miki i Mini (tym razem w rozmiarze XL) nie było końca. Wielką atrakcją okazała się czekoladowa fontanna, która kipiała słodyczą. W smacznej, mlecznej czekoladzie dzieci zanurzały owoce, wafelki i kolorowe żelki aby potem ze smakiem je konsumować.

Na dzieciaków, a także ich rodziców czekał słodki poczęstunek zasponsorowany przez Piekarnię Kajzerka oraz Cukiernię Maślanka oraz soki, które ufundował sklep LECLERC z Kłodzka. Na koniec przy wspólnym tańcu rozbłysło trzymane przez każde dziecko światełko w postaci sztucznych ogni.

Zobacz relację zdjęciową: