Najbliższe imprezy na terenie Gminy Kłodzko

23.11.2019 r. Andrzejki w Sali Podhalanka

WYNAJEM ŚWIETLIC

O nas

Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Kłodzko prowadzi wielokierunkową działalność w zakresie wychowania, edukacji, upowszechniania kultury, sportu i rekreacji. Podstawowym celem Ośrodka jest inicjowanie, propagowanie i tworzenie warunków do zaspokajania i rozwijania potrzeb edukacyjnych, kulturalnych, społecznych i rekreacyjnych mieszkańców Gminy Kłodzko. Odpowiadając na potrzeby środowiska Ośrodek prowadzi swoją działalność w następujących formach:

• organizowanie spektakli, koncertów, przeglądów, festiwali, wystaw i innych imprez kulturalnych,

• organizowanie imprez rozrywkowych, turystycznych, sportowych i rekreacyjnych,

• prowadzenie kółek, sekcji zainteresowań i innych zespołów,

• organizowanie szkoleń, kursów, warsztatów i form doskonalenia oraz działalność instruktorsko – metodyczna,

• organizowanie wycieczek, rajdów i imprez rekreacyjno - sportowych,

• prowadzenie sprzedaży artykułów użytku kulturalnego, sportowego i rekreacyjnego,

• prowadzenie impresariatu artystycznego,

• prowadzenie innej działalności zgodnie z przepisami prawa i związanej z pozyskiwaniem środków finansowych na działalność statutową,

• świadczenie usług fonograficznych, plastycznych, nagłośnieniowych, oświetleniowych, gastronomicznych oraz innych usług z zakresu kultury, sportu i rekreacji.

Dyrektor OKSiR GK  - Ewelina Ptak